Varajane edu ilma tagatiseta on suurepärane rahaliste vajaduste allikas. Pole tähtis, kas soovite mõnda tainast üritusena või peate maksma spetsialiseeritud meditsiinitöötajana, kui palju raha soovite turul. On palju ettevõtteid, mis võivad aidata omakapitali parandada ja mitte täielikult positsioneerida.

laen24

GroFin

Esimese edu saavutamine ilma väärtuseta on palju lihtsam kui arvata. Kaasaskantava finantsrakendusega on teil juurdepääs laenudele mõne minutiga.

GroFin on laenuandja, mis pakub professionaalset krediiti kogu Aafrikas ja Sise-Idas. Need rahastamisvõimalused toovad kaasa peaaegu iga tööstusharu täiesti eksponeeritud abi täiesti uue käivitamise kaudu.

Sellegipoolest kipub olema tosin online-finantseerimistehnikat, GroFin võib olla parim. Organisatsioon pakub 100 000 USA dollarit maksu, kui soovite maksustada tiitliga inimesi ja odavaid hindu.

Organisatsioon on seotud fotograafiaseadmete igakülgse eelarvelisatööga. Tegelikud liigutused tehakse selleks, et suunata mitte ja alustada sisefondide riikide pauside hankimist. Samuti aitab see igal VKE-tööstusel saada kindlat töökohta.

Aella Majandus

Rakenduse Aella Monetary abil saate kiiresti edeneda ilma õigluseta või isegi arvete saamisega viivitusega. See on lihtne protsess. Peate lihtsalt täitma faktid ja ettemakse, mis on abikõlblik. Võimalik, et saate parenduse tasuda 30 päeva või isegi 60 päeva pärast. Tempo algab teie valitud edasiliikumisega. See võimaldab teil käivitada 30 protsenti.

Aella jõuallika kaudu on ka krediiti. Seda saate teha finantslaenu, kuhjaga hüppanud ja kiirlaen 15 minutiga tasuda mõne minuti jooksul. Nüüd on teil lihtne viis laenata Nigeeria eeliseks. Ettevõte ehitati mainega. Mis tahes kasutajatoe vastus on kiire ja tarbija lähedased on fantastilised.

Migo

Varem Kwik Money ja Kwik Fundsi asutamise Migo on tegelikult üsna lihtne nende programmist, mis pakub veebikrediiti, kui soovite laenuvõtjatele, kellel puudub suurepärane krediidiajalugu.Võite laenu võtta vahemikus N500 kuni N500 000 ja hakata krediiti tagasi maksma tosina kuni 30 päeva pärast. Seda saate teha mobiiltelefoni või brauseri abil laenamiseks, samuti ei pea te läbima ühtegi dokumenditööd ja nõusolekut.

Migo peakorter asub Ikoyis, Lagoses, Lõuna-Aafrikas. Veebileht võetakse vastu kasutades täpset ohutusvalikut, samuti on võimalik kodeerida dokumente, kuhu jõuate. Tootmise vähenemine naaseb laenudele iga päev, samuti on väikseim voo paranemine 10 000 N.

Lendigo

Specta, Lendigo või Lendha on fintech-ettevõtted, mis avaldavad krediiti, kui teil on vaja VKEsid, kes nõuavad kohest rahastamise kohta sõna. Need pakuvad kõigist võimalikest maailmadest parimat: kiiret, madalate tasude ja mitmekülgseid professionaalseid laene.

Lendigo otsis ettevõtte ruumist ilmselt võtmeotsingut. Ettevõttel on kolm erakordset professionaalset edusamme ja see võib jõuda kaasaskantavasse rakendusse. Uus Lendigo rakendus on sageli kaasaskantav otseotsing kõigi teie äritegevuse jaoks. Mis sisaldab palju täiustatud vormi, alates bitikrediidist kuni N1 miljonini, kui vajate, kuni suurte laenudeni kuni N10 tuhandeni. Mobiilitarkvara väljasaatmine pakub hulga teenuseid koos laenukalkulaatoriga, finantskalkulaatoriga, parandab kinnituskalkulaatorit ja alusta edenemise salvestamist.

Zedvance piiratud

Zedvance’i edusammude kasutamine on lihtne. Võite lasta edasi liikuda ja kasutada oma kontot xxiv hr-iga.

Zedvance pakub krediiti sissetulekute teenijatele. Sellel on rahalaenud kuni N5 tuhat. Tempo sõltub riskist vastavalt hinnatüübile. Kui soovite 14 nädalat, võivad kandidaadid välja maksta kuni kolm.Kui potentsiaalsel kliendil tehingust loobutakse, võtab organisatsioon iga päev ühe kindla% tasu.

Rahastamise taotlemiseks peate omama tõelist isikut tõendavat dokumenti, sissetulekut tõendavat dokumenti ja pangakontot. Üksikisikud on tavaliselt sunnitud andma teile käendaja.

Zedvance piiratud on tavaliselt tänapäevane tarbijafinantseerimisettevõte. Sellel on laenud ja see algatab nendele fiskaalse ostuallika.

Mco-op sularaha

MCo-opi finantsressursid on Nigeeriaga seotud ettevõtte-kirurgia hoiuse rakkude finantsprogramm. Neil on palju erinevaid teenuseid alates Interneti-pangast kuni mobiilifondideni. Nende hulka kuuluvad Mco-op Funds, mis tahes mobiilsidevahend, mis pakub kapitali täiesti rämpsuvaba protsessi, ilma peavaludeta, mis on seotud iidse täiustamise hankimisega. Lisaks on uuel MCo-op Money tarkvaral head omadused ja sellel on palju mobiilsele rahale suunatud abi, sealhulgas kaasaskantavate vahendite sissemakse, mobiiliarvete küsimine ja rahaülekanne. Siiski on sellel kaasaskantav finantsabi, mis ulatub lihtsast andmeedastuskiirusest, kui teil on vaja tehnilisi maksunõudeid, näiteks tarkvara täiustamist.